yilmaztur10@gmail.com

Hakkımızda

Müşteri Hizmetleri

0266 714 68 75

YILMAZ TUR

Bandırma Yılmaz Tur Servis Taşımacılığı

1988 tarihinden bugüne kadar her geçen yıl kendini geliştirerek ve insana yatırım yaparak hizmetteki kalite farkını ispatlamış ve personel taşımacılığında önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyor.

Personel ve öğrenci taşımacılığında modern araçlarımızla Bandırma ve çevresindeki fabrika ve okulların taşımacılığını yapıyoruz. Taşıma sektörünü ileriye götürmek ve daima kaliteli hizmet sunmak temel prensibimizdir. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önde gelmiştir.

 

Profesyonel Eğitimli Ekip

Profesyonel, alanında eğitimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Misyon

 Yılmaz tur teknolojinin geliştirdiği tüm avantajlara sahip özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalara, okullara ve özel kuruluşlara kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini “Güvenli, rahat, dakik “ anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

Vizyon

 Yüksek kaliteli hizmetleri daha düşük fiyatlara müşteriye sunarak, Pazar payınız ve karın arttırılması müşterilerin memnuniyeti ile müşteri kapasitelerinin arttırılması. Artan müşteri tatmini ve azalan müşteri şikâyetleri. Servis hizmetine olan güvenin artması Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda daha lüks, konforlu servis hizmetinin kaliteye öncelik vererek sürdürülmesi.